.

.

Персонализирана радост од Деби Хрон Гарден знаме

Персонализирана радост од Деби Хрон Гарден знаме

DEN 0.67
Износ

Нашиот дизајн го карактеризира зборот радост што го држи снежен човек. Ние го персонализираме со една линија на текст за да го направиме еден-на-еден вид. Персонализирана „Радост“ од Деби Хрон Гарден знаме : Персонализирајте една линија до 18 карактери. 12 "W x 17,5" ч. Еднострано. 100 проценти полиестер. Дизајнот е отпечатен на отстранливо знаме; штандот не е вклучен.

R

Им се допаѓа и на купувачите