.

.

Солиден мечки момчиња снежни чизми

Солиден мечки момчиња снежни чизми

DEN 2.33
Износ

Солидна мечка момчиња снежни чизми за ладно време отпорни на временски услови има текстурирана надворешна понуда за совршена отпорност на лизгање, лента за чевли со кабел. Совршено е за санки, внатрешно-цевки или правење иглои. Снежниот снег на мечката ќе ги задржи нозете на вашето малечко со часови со часови на забава и игра. Овие зимски чизми имаат водоотпорен текстил горниот дел во комбинација со запечатена водоотпорна мидиница и надворешна плоча што не се обележува-безбеден за носење во затворено. Подигање. Затворено. Меко.

R

Им се допаѓа и на купувачите