.

.

Домашен микроминк 3-парчен црвен цврст полиестер удобник сет, кралица

Домашен микроминк 3-парчен црвен цврст полиестер удобник сет, кралица

DEN 1.67
Износ

Чувајте го студот со комплетот Comforter Micro Mink Sherpa, во кој има кадифен микроминк од едната страна и топол, раскошно мека шерпа од друга страна - совршената мешавина на пријатна удобност и стил. Достапно во најразлични цврсти бои, овој мек микрофибер сет вклучува утешител и совпаѓање на шами за да му го дадете креветот на допир. Супер -мека - 100% микрофибер. Се одликува со кадифен микроминк од едната страна и мека, топла шерпа од друга страна. Машина за перење. Кралицата сет вклучува : 1 утешен (), 2 Шамс ().

R

Им се допаѓа и на купувачите