.

.

Петит Лем девојче целосен сет

Петит Лем девојче целосен сет

DEN 127.68
Износ

Овој прекрасен севкупно сет вклучува : (1) крем кошула со долги ракави со пелена, (1) сива севкупна со целосна полска точка печатење и нејасна срцева апликација на градите и удобни копчиња за прицврстување на нозете, (1) срцев печатен сив плетенка за глава. Petit Lem Baby Girl 3 PC целосен сет (3 M-24 M).

R

Им се допаѓа и на купувачите