.

.

Покривање на воланот на Хонда Процент на синтетичка кожа зафат без мирис, стандардна големина 13,5 -14,5

Покривање на воланот на Хонда Процент на синтетичка кожа зафат без мирис, стандардна големина 13,5 -14,5

DEN 175.84
Износ

Овие капаци на воланот се направени со прекрасна PU синтетичка кожа со гума за поддршка, и двојно зашиени за целосно спроведување на овие капаци за да одговара на вашиот волан. Обезбедува посигурна изведба во однос на зафат за вашиот волан. Исто така, го штити вашиот управувач и рацете од топлината на сонцето додека возите во стил. Покривање на воланот на Хонда 100 проценти синтетички кожен зафат без мирис, стандардна големина 13,5 "-14,5", сива : 100 проценти без мирис. Се вклопува во управувањето со 13,5 "-14,5". Заштитете го воланот и рацете од топлината на сонцето додека возите во стил.

R

Им се допаѓа и на купувачите