.

.

Атлетски дела машка сребрена серија широка ширина атлетски патики

Атлетски дела машка сребрена серија широка ширина атлетски патики

DEN 3.00
Износ

Чевлите со широка ширина со широка широка серија за мажи со широка ширина, се лесни за преземање и исклучување и имаат перничето за додавање удобност. Овие патики имаат не-обележувачки надворешни страни, што ги прави добри за голем број на активности во затворен простор или теретана. Материјал : Рачно изработено горно и надворешно. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Брзо затворање на ленти. Карактеристики : перничена влошка; Не-обележување на надворешната страна; Комфорнија со широка ширина се вклопува. Атлетик работи патики ширина ширина за мажи.

R

Им се допаѓа и на купувачите