.

.

O Bay Sky Sky Blue Solid Organic Potton Cotton Pilt Pemlow Peleter Пополнет сет

O Bay Sky Sky Blue Solid Organic Potton Cotton Pilt Pemlow Peleter Пополнет сет

DEN 3.00
Износ

OX BAY Sky Blue Solid Organic Potton Square 4 Piece Pillow Feather Peled Set : : Додадете ја оваа перница во вашата колекција за централен центар за привлекување очи! Овој конкретен додаток совршено живее на удобен кауч, кревет или клупа. Преголемата шарена текстура е совршен акцент на најразлични простории. Цврстата боја, исто така, им овозможува на овие перници да се самостојни или лесно да се додадат во колекцијата. Поставете се во стил или само користете за дизајн на ентериер за очи. Рачно изработено. Вода на вода надолу пополнете. Затворање на патент. Декоративна перница- сет исполнет со пердув. Сина цврста/шарена.

R

Им се допаѓа и на купувачите