.

.

Лето Деца Бебе Дете Чевли Момчиња Девојки Рамно Дно Шупливи Дише Удобна Големина М

Лето Деца Бебе Дете Чевли Момчиња Девојки Рамно Дно Шупливи Дише Удобна Големина М

DEN 195.52
Износ

Пролет И Лето Деца Бебе Детски Чевли Момчиња И Девојчиња Рамно Дно Лесно Лизгање На Шуплива Еластична Лента Што Дише Удобнокарактеристики : Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал кој е удобен и дише, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа.Дизајн стил : Деца момчиња девојки модни чевли кадифен чевли затворен дом топло и симпатична памучни чевли.Избор на големина : ве Молиме измерете ја должината на стапалото и изберете ја вашата големина според табелата со големини. Широките стапала можеби ќе треба да нарачаат + 1 големина.Сервис : ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Искрено ќе одговориме на вашите прашања и ќе ви посакаме среќен шопинг.Одлично за секојдневен, Дневен, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за бебиња.Моден дизајн,!Пол : Унисекс бејбишо горен материјал : Тип На Мрежесто Затворање : Лизгање На Стил : Секојдневен,Моден,Забава што добивате : 1 Пар чевизеинсол Должина Препорачана возрастусукеусоодветни For XS11 CM/4.3"0-6 Месеци4319nfants12cm/4.7"6-12 Месеци5420nfantm13cm/5.1"12-18 Месеци 6522 Мали Деца 14 См/5,5"18-24 Месеци 7623 мали деца 15 См/6,1"2-2, 5 години 98, 525 Мали Деца Големина : Xsinsole Должина : 11cm/4,3"Препорачана Возраст : 0-6 Месеци : 4uk : 3eu : 19 Погоден За : доенчиња : Должина На Синсол : 12см/4.7"Препорачана Возраст : 6-12 Месецисус : 5ук : 4еу : 20соодветен за : доенчиња : Должина На Минсол : 13см/5.1"Препорачана Возраст : 12-18 Месецисус : 6ук : 5еу : 22погоден За : Мали Деца : Должина На Ленсол : 14см/5.5"Препорачана Возраст : 18-24 Месеци : 7ук : 6еу : 23соодветно За : Мала Големина : Xlinsole Должина : 15см/6.1"препорачана возраст : 2-2, 5 Годинасус : 9uk : 8.5 еу : 25погоден За : Мало Дете Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали, Доволно Издржлив За Вашето Носење. Лесно Носење-Лесно вклучување, лесно исклучување. Парови совршено со шорцеви, хеланки и многу повеќе-идеални за празници во специјални прилики. Совршен за многу прилики : Секојдневно, Пешачење, трчање, спорт, на отворено, патување, вежбање и други спортски активности во затворени простории и на отворено. Грижа : Миење Раце.

R

Им се допаѓа и на купувачите