.

.

fvwitlyh Дете Момче Кошула И Вратоврска Постави Деца Дете Бебе Момчиња Девојки Долги Ракави Бебе Момче Дуксер Во Собата

fvwitlyh Дете Момче Кошула И Вратоврска Постави Деца Дете Бебе Момчиња Девојки Долги Ракави Бебе Момче Дуксер Во Собата

DEN 295.84
Износ

Детска Момче Кошула И Вратоврска Постави Деца Дете Новороденче Новороденче Момчиња Девојчиња Долги Ракави Бебе Момче Дуксер Сетсезона : Aut,Зима. Тип на ракави : Материјал Со Долги Ракави : Ромпер За Дуксери За Бебиња За Новороденчиња Изработен од Мек И Дише Памук, ткаенина погодна за Кожата Го Прави Вашето Мало Момче Да се Чувствува Удобно Цел Ден. ГОЛЕМИНА СОВЕТИ : Одговараат За 0-3 Години Бебе. Бидејќи Висината и Тежината На Бебето се Различни, Големината Може да биде Преголема или Премала. СООДВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : Облеката Е Соодветна За Времето На Есента. Одлично За Дневна Облека, Дом, Одмор, Излегување Со Носење, Секојдневно Носење. Машинско Перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите