.

.

Тркалезни Мебел Сиена Потресени Црна Завршница 5-Парче јадење во собата, Пиедестал Тркалезна Маса Со Сива Тапациран Столици

Тркалезни Мебел Сиена Потресени Црна Завршница 5-Парче јадење во собата, Пиедестал Тркалезна Маса Со Сива Тапациран Столици

DEN 1.00
Износ

Сиена Потресена Црна Завршница 5-Парче јадење во собата е совршен простор за собирање за пријателите и семејството. Со својата потресена црна завршница, скулпторска врежана подлога за пиедестал и видливо зрно од дрво, трпезариската маса е централно парче во преоден стил во вашата трпезарија. Оваа тркалезна маса е изградена од цврст бор и издржливо инженерско дрво и има потресена црна завршница со темно кафеав подтон. Оваа богата боја беспрекорно се вклопува со речиси секој декор. Кружниот врв се наоѓа на величествена нога на пиедесталот, давајќи му статуеско присуство. Трпезариските столчиња имаат стратешко тафтување со копчиња за скроен изглед, и тие добиваат сила и стабилност од цврстите дрвени рамки и изложените потресени дрвени нозе. Трпезарискиот сет вклучува една трпезариска маса и четири столчиња за јадење. Тркалезна трпезариска маса располага со скулпторска врежана база на пиедестал. Потресената црна завршница со темно кафеав подтон и природно видливо зрно од дрво се вклопува во речиси секој декор. Тафтуваните столчиња за јадење со копчиња доаѓаат во ваш избор на боја. Табелата е изградена од цврст бор и издржливо инженерско дрво за долготрајно. Димензии : табела : ДИА 47.75 "х 30" Ч; Стол : 18 "В х 26" Д х 39.2 "Ч; Седиште : 19" Х х 17" В х 18" Д; висина На Престилка : 6.5". Потребно е одредено склопување, вклучени се сите делови и упатства. Фотографијата може малку да се разликува од Вистинската Ставка во однос на бојата поради екранот на Мониторот.

R

Им се допаѓа и на купувачите