.

.

Патување Мотоцикл Возење Историски Резервни Гуми Покрие Сад Америка Автопат Тркала Покрива За Џип Хамер 14 15 16 17

Патување Мотоцикл Возење Историски Резервни Гуми Покрие Сад Америка Автопат Тркала Покрива За Џип Хамер 14 15 16 17

DEN 159.84
Износ

Опис : . Количина : само еден капак на гумата. Опис на дизајнот : целосен под дизајн, еднострано печатење. Опис на материјалот : Полиестер (полиестер). Перформанси на производот : силна водоотпорна ткаенина, не само отпорна на прашина и водоотпорна, туку и заштита од сонце и спречување на корозија, во голема мера го подобрува изгледот на возилото и ја одржува резервната гума чиста. Применливи сценарија : универзално за џипови, приколки, Теренци, камиони и многу возила. Дополнителна конструкција : доаѓа со најлонско јаже и карабин, прилагодлива големина, лесна за инсталирање и отстранување, не се потребни алатки. Посебна Забелешка : податоци За оваа големина поради различни методи на мерење, грешката во рамките на 1-3см е нормална. Големина : 14-инчен, 15-инчен, 16-инчен, 17-инчен. Ве молиме изберете ја големината според дијаметарот на гумата, погледнете ја сликата. Инструкции за перење : се препорачува да се избрише со влажна крпа за чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите