.

.

Квалитетно Злато 14к Бело Злато Diam Дијамантски Менс Прстен

Квалитетно Злато 14к Бело Злато Diam Дијамантски Менс Прстен

DEN 13727.84
Износ

14к Бело Злато Diam дијамантски машки прстен големина : 10.00 Должина : 0 Ммматеријал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Тип_1 : Дијамантски Камен Тип_2 : Дијамантски Камен Боја_1 : Боја На Белиот Камен_2 : Количина На Белиот Камен_1 : 9стоун Количество_2 : 2 позлата : Ширина На Родиум : 3 до 15 мм (заострено)поставување на камен_1 : Поставување На Камен - Камен_2 : тежина на камен - камен_1 : 0,017 Тежина на Камен-камен_2 : 0,02 Ctstone Clarity_1 : I1 (a)Камен Јасност_2 : I1 (Minim)Големина (Минимум) : 8size (Максимум) : 12 карактеристика : цврст Материјал : Примарна : Златна Комплетност : Комплетна (вклучени Се Сите Камења)значителна : облик на Камен_1 : Облик на кружен камен_2 : Големина На Кружен Камен_1 : 1,6 ммстоун големина_2 : 1,7 Ммитем Тежина У/М : Гмпроизвод Тип : Накит Тип На Накит : Прстени Продадени По Единица : Секој Пол : Машки материјал : Основно-Боја : тип на белење : Тематска Врвна Должина : 14 ммринг горна ширина : 14 Mmstone CUT_1 : facetedstone cut_2 : Facetedstone Создавање Метод_1 : Природен Камен Создавање метод_2 : Природен Камен Тип (Други)_1 : Страна Камен Монтажа (И)Камен Тип(Други)_2 : Страна Камен Монтажа (И)Раѓање Камен Месец_1 : (04) Aprilbirthstone месец_2 : (04) Aprilstone Боја Одделение_1 : G-h-istone боја одделение_2 : g-H-icustomized предмети не можат да Бидат вратени квалитет злато 14k бело Злато Diam Дијамант Менс Прстен. Вклучена Е Елегантна Кутија За Подароци. Лесно Без Проблеми 30-Ден Се Враќа.

R

Им се допаѓа и на купувачите