.

.

Маркус Отворен Багрем Дрво Пресек Троседот Во Собата Со Перници И Оган Јама, Тиково, Црвена, Темно Сива Боја

Маркус Отворен Багрем Дрво Пресек Троседот Во Собата Со Перници И Оган Јама, Тиково, Црвена, Темно Сива Боја

DEN 11199.84
Износ

Не оставајте ги гостите да стојат во темнина откако ќе зајде сонцето-нашиот надворешен пресек со 5 седишта и комплетот за оган ќе ги сменат скарите и доцните ноќни соири дома засекогаш. Оваа колекција на имот доаѓа целосно опремена со се што ви треба за да им го покажете на сите ваши омилени луѓе времето на нивниот живот - вклучени заедно со држачот за оган и резервоарот се една фотелја од десната страна, една фотелја од левата страна, едно аголно парче и два сегменти без раце; како целосно модуларен склоп на мебел на отворено, имате слобода да ја прилагодите вашата конфигурација за да одговара на планот на подот на вашиот двор или палуба без ограничување. Вклучува : Една (1) Фотелја Од Десната Страна, Една (1) Фотелја Од Левата Страна, Едно (1) Аголно Парче, Две (2) Парчиња Без Раце, Едно (1) Огнена Јама, Едно (1) Држач За Резервоар. Материјал За Рамка : Дрво Од Багрем. Материјал За Перница : Водоотпорна Ткаенина. Состав На Ткаенина : 100% Полиестер. Оган јама И Резервоарот Држач Материјал : Железо. Рамка Заврши : Тиково. Боја На Перница : Црвена. Оган Јама И Резервоарот Носителот Боја : Темно Сива. Рачно Изработени Детали. Потребно Е Некое Собрание. Димензии На Фотелјата Од десната Страна : 30,25 инчи длабок x 30,25 инчи широк x 26,50 инчи висок. Димензии На седиштето На Фотелјата Од десната Страна : 28,00 инчи длабок x 28,00 инчи широк x 10,25 инчи висок. Висина На Раката На Фотелјата Од десната Страна : 26,50 инчи. Димензии На Левата Фотелја : 30,25 инчи длабока х 30,25 инчи широка х 26,50 инчи висока. Димензии На седиштето на Левата Фотелја : 28,00 инчи длабок x 28,00 инчи широк x 10,25 инчи висок. Висина На Раката На Левата Фотелја : 26,50 инчи. Димензии На Аголното Парче : 30,25 инчи длабок x 28,00 инчи широк x 26,50 инчи висок. Димензии На Седиштето На Аголот : 28,00 инчи длабок x 28,00 инчи широк x 10,25 инчи висок. Димензии На Парче Без раце : 30,25 инчи длабок x 28,00 инчи широк x 26,50 инчи висок. Димензии На Парче Седиште без раце : 28,00 инчи длабок x 28,00 инчи широк x 10,25 инчи висок. Димензии на оган : 40,00 инчи длабок х 40,00 инчи широк х 13,50 инчи висок. Димензии На Држачот на резервоарот : 15,75 инчи длабок x 15,75 инчи широк x 21,00 инчи висок.

R

Им се допаѓа и на купувачите