.

.

Шлаг Шпатула Торта Крем Путер Стругалка Неспокојот Агол

Шлаг Шпатула Торта Крем Путер Стругалка Неспокојот Агол

DEN 1.33
Износ

Опис : Цврст материјал : рачната стругалка за крем е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик и дрво, што е погодно за носење, еколошки и обезбедува долг работен век.Smooономски : помазниот путер е дизајниран со handономска рачка, обезбедувајќи удобно држење, лесен за ракување.Нелеплива : шпатулата за крем за торта има нелеплива површина, погодна за миење и одржување, заштедувајќи многу труд.Лесно складирање : кремот помазен е дизајниран со висечка дупка на крајот од рачката, што ви овозможува да го чувате на ѕидната закачалка.Широки апликации : крем шпатулата е погодна за замрзнување колачи, кекси, чоколадо, колачиња, колачи, бонбони и многу повеќе.Спецификација : Материјал : Нерѓосувачки Челик, Дрво.Големина : 4 инчи/10,16 см; 6 инчи/15,24 см; 8 инчи/20,32 см; 10 инчи/25,4 см.Боја : Црна.Забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете. Цврст материјал : рачната стругалка за крем е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик и дрво, што е погодно за носење, еколошко и обезбедува долг работен век. Smooономски : помазниот путер е дизајниран со handономска рачка, обезбедувајќи удобно држење, лесен за ракување. Нелеплива : шпатулата за крем за торта има нелеплива површина, погодна за миење и одржување, заштедувајќи многу труд. Лесно складирање : кремот помазен е дизајниран со висечка дупка на крајот од рачката, што ви овозможува да го чувате на ѕидната закачалка. Широки апликации : крем шпатулата е погодна за замрзнување колачи, кекси, чоколадо, колачиња, колачи, бонбони и многу повеќе.

R

Им се допаѓа и на купувачите