.

.

Ван Животот Маица Хаштаг ВАНЛИФ Р. В. Кампер Ван Патување Маица

Ван Животот Маица Хаштаг ВАНЛИФ Р. В. Кампер Ван Патување Маица

DEN 2.33
Износ

Ексклузивни 100% Автентични Џекс На Срцата Брендирани Ван Животот Маица Хаштаг ВАНЛИФ Р.в. Кампер Ван Патување Маица. Дизајнирани и печатени во САД, нашите маици се удобни за секојдневно носење и прават одлични подароци за секоја пригода. Сите предмети се направени по нарачка со користење на висококвалитетни кошули со исклучителна јасност на печатење. Достапни се широк спектар на бои и стилови. 100% памук. Хедер и Спорт Греј - поли/памучна мешавина. Сите маици се унисекс. Компатибилен СО КПСИЈА (Безбеден За бебиња и деца). Вистинско мастило на база на вода што е еколошко. Сите предмети се направени по нарачка користејќи висококвалитетни кошули. Рачно Изработен Оригинал. Печатени ВО САД. Машина За Перење Ладно, Падне Сува Ниска. Не Пеглајте.

R

Им се допаѓа и на купувачите