.

.

Прекршок Детски Девојки Паѓаат ВТОРИ Руно Ракавици

Прекршок Детски Девојки Паѓаат ВТОРИ Руно Ракавици

DEN 0.67
Износ

Мек материјал од руно плетени девојки ракавици вградената манжетна е одлична за заклучување на топлина и ве одржува изолирани совршени за да ве стопли во постудените месеци 100% полиестер. ИЗЛЕЗ4006. 100% Полиестер. Прекршок Деца Девојки Опаѓа ВТОРИОТ Руно Ракавици. Студено Време. Зима Топло. Ракавици. Белезници. Девојки. Женски. Црно.

R

Им се допаѓа и на купувачите