.

.

Инктастична Сакана Од Баба Мече Внуци Подарок Мало Девојче Фустан

Инктастична Сакана Од Баба Мече Внуци Подарок Мало Девојче Фустан

DEN 1.67
Износ

Симпатична сакана Од Баба Дете Фустан со плишано мече и срце за внук или внука. Вашето малечко ќе биде преслатко и удобно во овој 100% чешлан памучен фустан од 1х1 бебешко ребро! Фустан За Мали Деца. Inktastic Сакан Од Баба Мечето Внуци Дете Краток Ракав Фустан Женски Розова Со ЛЕНТИ 3 T. Сакан Од Баба Дете Облека Облека. Внук бебе туш подарок. Вашето малечко ќе биде преслатко и удобно во овој 100% чешлан памучен фустан од 1х1 бебешко ребро!. Конструкција на страничен спој за исклучителен квалитет и издржливост. Хедер е 88/12 чешлан памук/полиестер. од симпатична внук деца девојки hws.

R

Им се допаѓа и на купувачите