.

.

Рејнолдс ЏУНИОР 45-39 Акустична Гитара Смрека Врвот

Рејнолдс ЏУНИОР 45-39 Акустична Гитара Смрека Врвот

DEN 1.67
Износ

Џеј Рејнолдс Гитари. Џеј Рејнолдс 39" Акустична Гитара Смрека Врвот е 39" Акустична Гитара која се одликува Со Смрека Врвот, Махагони Назад И Страни, Еден Врзан Табла И Тело, Хром Умре Фрлија Машини, И Висок Сјај Заврши. Ј Рејнолдс ЈУНИОР45-Врв Од Смрека Од Акустична Гитара Од 39 Инчи.

R

Им се допаѓа и на купувачите