.

.

Машки Маици Долги Ракави Копче Надолу Тенок Фит Работа Денот На Независноста Фустан Кошула За Мажи

Машки Маици Долги Ракави Копче Надолу Тенок Фит Работа Денот На Независноста Фустан Кошула За Мажи

DEN 3.00
Износ

Затворање на копчето. Машина За Перење табела : . Големина : S Биста : 106cm/41.73" Рамо : 46cm/18.11" Должина : 71cm/27.95"Големина : M Биста : 112cm/44.09" Рамо : 48cm/18.90" Должина : 73cm/28.74"Големина : L Биста : 118cm/46.46" Рамо : 50cm/19.69" Должина : 75см/29.53"големина : xl биста : 124см/48.82" рамо : 52см/20.47" должина : 77см/30.31"големина : xxl Биста : 130см/51.18" Рамо : 54см/21.26" Должина : 79см/31.10"големина : хххл биста : 136см/53.54" рамо : 56см/22.05" должина : 81см/31.89"големина : ххххл биста : 142см/55.91" Рамо : 58см/22.83" Должина : 83см/32.68"големина : хххххл биста : 148см/58.27" рамо : 60см/23.62" должина : 85см/33.46" Тоа е И Подарок за членовите на вашето семејство, пријателите и љубовникот во посебни денови или Одмор. Полиестер. Повод - - - Обичните Памучни Кошули За Мажи Се Погодни За Сите Прилики, Особено За Обични Излегувања, Активности На Плажа И Одмор. За Пролет, Лето И Aut Моден Уличен Стил, Запознавање, Ха-вајски, Секојдневна Секојдневна Облека, Облека На Плажа И Сл.

R

Им се допаѓа и на купувачите