.

.

Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Боди, Панталони И Чевли Во Собата, Падне Млеко, 6 Месеци

Хадсон Бебе Доенче Девојка Памук Боди, Панталони И Чевли Во Собата, Падне Млеко, 6 Месеци

DEN 3.00
Износ

Хадсон Бебе Боди, панталони и чевли се симпатична, модерна облека за облекување на вашето бебе за еден ден надвор. Вашето малечко ќе биде најстилското, најудобно бебе во соседството со нашето боди и панталони и соодветен пар чевли. Хадсон Бебе Доенче Девојка Памучно Боди, Панталони и Чевли 3 парчиња Комплет, Есенското Лате е одличен сет за бебиња за вашето малечко. Комплетот вклучува боди, панталони и чевли. Облека направена со 100% памук. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапна, висококвалитетна облека за внатре и на отворено.

R

Им се допаѓа и на купувачите