.

.

Вестбрас Д308 - Звучник Стил 2-1 4 Месинг 6 - Млаз Прилагодлива Глава За Туширање, Полиран Месинг

Вестбрас Д308 - Звучник Стил 2-1 4 Месинг 6 - Млаз Прилагодлива Глава За Туширање, Полиран Месинг

DEN 3.00
Износ

Овој вестбрас бр. 2 стил целосно прилагодлив 6-млазница спреј пренасочувач туш главата се движи лесно помеѓу курсот и парична казна прскалки. Слично во стилот на класичната глава за туширање На Говорникот, прилагодливиот топчест спој овозможува позиционирање на спрејовите точно таму каде што ги сакате. Достапно во различни стилски завршетоци, оваа ставка сигурно ќе ги надополни вашите постоечки тела. Среден вестбрас бр. 2 стил спреј пренасочувач туш главата. 2-1/4 инчен дијаметар лице, 1/2 инчен ips женски влез со стожерот. 6 млазници за прскање обезбедуваат префрлување од интензивен спреј на врнежи како спреј. Свртете ја рачката на рачката за пренасочување помеѓу поставките за прскање. 2,5 литри во минута (ГПМ) со ограничувач.

R

Им се допаѓа и на купувачите