.

.

Каролини Богатства ББ9578ГФ Жица Коса Џек Расел Борови Шишарки Знаме Градина Големина Мали, разнобојни

Каролини Богатства ББ9578ГФ Жица Коса Џек Расел Борови Шишарки Знаме Градина Големина Мали, разнобојни

DEN 3.00
Износ

Каролини Богатства BB9578 GF Жица Коса Џек Расел Борови Шишарки Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Жица Коса Џек Расел Борови Шишарки Знаме Градина Големина. Ова Градинарско Знаме содржи уметнички дела На Џек Расел териер. Одличен подарок за сопственикот На Џек Расел териер. Ако Есента е една од вашите омилени сезони. Тогаш сигурно можете да го користите Ова Градинарско Знаме за да додадете во вашите украси За Есенската сезона. Целосна боја двокреветна ткаенина декоративен Ракав Пол Градина Знаме. Ова Знаме со големина На Градина е направено од 100% полиестерски материјал. Две парчиња материјал се зашиени заедно за да формираат двострано знаме. Ова овозможува текстот и сликата да се гледаат исто од двете страни и правилно да се читаат. Ова знаме е отпорно на избледување и отпорно на временски услови. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Знамето е со димензии приближно 11 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. (Градинарскиот штанд се продава одделно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двострана Квалитетна Конструкција Со 2 Слоја, Знаме со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 инфлаг е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандарден држач за знаме со големина на градината.

R

Им се допаѓа и на купувачите