.

.

СТРИПОВИ ТВ-Флеш-Брзина Сила Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34

СТРИПОВИ ТВ-Флеш-Брзина Сила Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34

DEN 1.67
Износ

Осветлете ја секоја просторија со ОВАА ДЦ СТРИП ТВ - Ѕидниот Постер Со Брзина на Блиц. Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и отпечатени на премиум хартија за постери што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни ДЦ СТРИПОВИ ТВ-Флеш-Брзина Сила Ѕид Постер Со Притисни Иглички Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

R

Им се допаѓа и на купувачите