.

.

furReal Пријатели Snuggimals Snug-А-Wigglesg

furReal Пријатели Snuggimals Snug-А-Wigglesg

DEN 1.33
Износ

АССТ • Сакани мали миленичиња • Миленичињата можат да пеат заедно (секое продадено одделно) • миленичиња со Големина на Дланка • возраст 4 и повеќе • Предупредување : Опасност Од Гушење-Може да се генерираат Мали делови. Не за деца под 3 години. • Вклучени се 2 х А76 алкални батерии.

R

Им се допаѓа и на купувачите