.

.

Летечкиот Рибар Долги Ракави Вода Логото Перформанси Маичка, Белата-XL

Летечкиот Рибар Долги Ракави Вода Логото Перформанси Маичка, Белата-XL

DEN 1.00
Износ

Летечките Рибарски Маици стануваат поудобни секој пат кога се носат. Овие квалитетни маици имаат оригинални дизајни за спортски риболов инспирирани од гроздобер убаво испечатени на грбот и градите во живописна, процесна боја. Големини : средно преку XXL. Летечкиот Рибар Вода Логото Перформанси Маица, Бела, XL : Летање Рибар Маици се поудобно секој пат кога тие се носат. Овие квалитетни маици имаат оригинални дизајни за спортски риболов инспирирани од гроздобер убаво испечатени на грбот и градите во живописна, процесна боја. Големини : Средно преку XXL.

R

Им се допаѓа и на купувачите