.

.

Babylispro Замена Фолија И Машина ЗА FXFS1

Babylispro Замена Фолија И Машина ЗА FXFS1

DEN 3.00
Износ

Одржувањето на вашата фризура уредна и свежа дома ги бара вистинските алатки како вашиот брич ЗА БРИЧЕЊЕ Ba Byliss PRO FXFS1. Потребна ви Е Фолија И секач За FXFS1 На Babylispro ЗА да ви помогне да постигнете супер-блиско бричење – идеално за дамки на задниот дел од вратот, лицето и околу линијата на косата. Додадете ја фолијата и секачот foilfx 01 во вашиот арсенал за чешлање и секогаш сте подготвени. Се вклопува FXFS1 (foilfx_ 01). Одлично за дамки на задниот дел од вратот. Идеален за дамки околу вашата линија на коса.

R

Им се допаѓа и на купувачите