.

.

Подвижни Пријатели Памучни Боди 1pk, Бела, 9-Месеци

Подвижни Пријатели Памучни Боди 1pk, Бела, 9-Месеци

DEN 2.33
Износ

Подвижни Пријатели 1 пакет боди се направени од 100% памук за најмек допир на нежната кожа на вашето бебе. Боди се неопходни за гардеробата на секое бебе, а овие боди се толку удобни што можат да се користат како долна облека или дури и сами. Избрани со печатени дизајни, изреки и отпечатоци; достапен во дизајни за момчиња и девојчиња и се вклопува до 24 месеци. Подвижни Пријатели Памучни Боди 1pk, Белата Е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Едно памучно боди. Предвремено затворање за лесни промени на пелени. Растеглив Отвор На Вратот. Супер Мек Памук. Достапно, висококвалитетно боди.

R

Им се допаѓа и на купувачите