.

.

Беркли Конектор Ракави

Беркли Конектор Ракави

DEN 1.33
Износ

Кога станува збор за терминално справување, можеме да ги сумираме нашите перформанси со само еден збор : сила. Компонентите на беркли гарантирано ќе се справат со најтешките тестови. Беркли Конектор Ракави : Позлатени бакарни ракави. Лесен начин да се направи свој жица лидери. Достапно во светла и црна завршница.

R

Им се допаѓа и на купувачите