.

.

Авиа Женски Богат Црн Осип Со Долги Ракави Костим За Капење

Авиа Женски Богат Црн Осип Со Долги Ракави Костим За Капење

DEN 319.52
Износ

Спортскиот изглед на плажа е ваш со овој осип со долги ракави од Авиа. ОД песок до сонце, UPF 50+ ве покрива за сите ваши акција спакувани и забавни во сончевите денови. Жени. Осипници. Долги Ракави за Ув Заштита. УПФ 50+. Отпорен На Хлор.

R

Им се допаѓа и на купувачите