.

.

Заштитен знак Ликовна Уметност Cest La Vie Платнена Уметност Од Кери Шмит

Заштитен знак Ликовна Уметност Cest La Vie Платнена Уметност Од Кери Шмит

DEN 0.33
Износ

Подготвена за презентација без рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Cest La Vie" Платнена Уметност Од Кери Шмит : Уметник : Кери Шмит. Предмет : Цветни. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

R

Им се допаѓа и на купувачите