.

.

Контиго Стритервил Нерѓосувачки Челик Тамблер Со Пластична Слама Боровинки Сина, fl оз

Контиго Стритервил Нерѓосувачки Челик Тамблер Со Пластична Слама Боровинки Сина, fl оз

DEN 223.68
Износ

Тамблер Со Вакуумска Изолација Од Нерѓосувачки Челик Контиго Со Пластична Слама, Сината Боровинка е совршен избор за секој што сака да голтка самоуверено каде и да е. Двојно изолираниот ѕид ги одржува пијалоците топли до 9 часа или ладни до 29 без пот. Капакот отпорен на прскање спречува прскање врз вас и вашиот простор кога е затворен. Основата за држење што не се лизга помага да се спречи лизгање или гребење на површините. Софистицираниот дизајн на гимнастичарот е достапен во задебелени бои и, за да се направи чистењето лесно и удобно, телото, капакот и сламата за повеќекратна употреба на машината за миење садови се безбедни за миење садови и без БПА. Никогаш не било полесно да пиете топло кафе додека работите од дома или да уживате во ладен пијалок низ сламата додека шетате низ вашето соседство. КАПАК ОТПОРЕН на ПРСКАЊЕ : кога капакот на лизгачот е затворен, содржината нема да прска врз вас или вашиот простор. ДВА НАЧИНА ЗА ПИЕЊЕ : полипропиленска слама за ладни пијалоци и вграден лизгачки капак за пиење топли пијалоци. НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ИЗОЛИРАН СО ВАКУУМ : ги одржува вашите пијалоци топли до 9 часа во најстудените денови и ладни до 29 часа во најтоплите денови без пот или кондензација. БАЗА ЗА ДРЖЕЊЕ ШТО НЕ СЕ ЛИЗГА : Помага да се спречи лизгање на гимнастичарот или оставање на слоеви на површините. МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ-БЕЗБЕДНО : Телото, капакот и сламата може да се стават во машина за миење садови за брзо и лесно чистење. ЗАДЕБЕЛЕН ИЗГЛЕД : Бои што го одразуваат вашиот стил. КАПАЦИТЕТ : 32 течни унци за да го максимизирате денот со помалку полнење.

R

Им се допаѓа и на купувачите