.

.

Унисе Калифорнија Руно Поштенски Џогер

Унисе Калифорнија Руно Поштенски Џогер

DEN 475.36
Износ

7,2 мл/ид▓, 30/1кс ткаенина за лице 100% Чешлани манжетни Од памучни 1х1 ребра и долен опсег со јака за да одговараат на патент во ракавите двојно-сатенски брич етикети на странично споена Клементина Унисекс Калифорниско Руно Патент Џогер.

R

Им се допаѓа и на купувачите