.

.

Урбан Од Ландау Женска Опуштена Панталона За Чистење Врвки, Стил 9502

Урбан Од Ландау Женска Опуштена Панталона За Чистење Врвки, Стил 9502

DEN 0.67
Износ

Повеќегодишен фаворит, Овие Урбани панталони го спортуваат нашето класично опуштено вклопување дизајнирано да одговара на облините додека останувате опуштени низ бутот и ногата за целодневна удобност потребна за вашата работна облека. Ова се панталони за чистење со права нога без страничен спој за мазна силуета. Тие седат удобно на природниот струк и лесно се прилагодуваат со половината со целосна врвка. Овие женски панталони го одржуваат едноставно со еден џеб за лепенка на грбот. Инсем : Редовни 32", Ситни 29 1/2", Високи 34". Класично Опуштено Вклопување : Великодушно сечење за да се обезбеди оптимална удобност и леснотија на движење. Стилски Инсем : Редовни 32", Ситни 29 1/2", Високи 34". Мека Ткаенина Со Максимална Издржливост 65% Полиестер/35% памук. Панталони за чистење со лесна Алатка За Складирање : го одржува едноставно со еден заден џеб за лепенка. Урбан Стил : Создаден од две медицински сестри, Урбаните пилинзи нудат модерни, удобни и разноврсни стилови кои ви овозможуваат да се чувствувате сигурни на работа и пошироко.

R

Им се допаѓа и на купувачите