.

.

MORryde SP60-RV Кампер Генератор Батерија Алатка Лизгачки Повлече Фиока

MORryde SP60-RV Кампер Генератор Батерија Алатка Лизгачки Повлече Фиока

DEN 636.80
Износ

Оваа Фиока За Батерии МОР/рајд доаѓа во црно. Целосно собрани комунални лента наменета за заеднички Р. в.генератор батерии за леснотија на патување. Вклучува цврст систем за врзување за да ја обезбедите вашата опрема и да обезбедите мир на умот. Карактеристики 100-проценти продолжување обезбедување на целосен пристап во секое време ви треба. Дизајниран со слајдови со топчести лежишта за лизгање без напор при отворање или затворање. Поддржува до 300 фунти за сместување на различни големини на оптоварување. Боја : Црна. Внатрешни димензии( L x w x H) : 24 x 24 x 2,75 инчи. Вкупни димензии( L x w x H) : 26.25 x 25.75 x 5 инчи. Тежина : 29 фунти.

R

Им се допаѓа и на купувачите