.

.

Kidz Mi Ниво нагоре Сјај-во-темно кревет во торба, полн

Kidz Mi Ниво нагоре Сјај-во-темно кревет во торба, полн

DEN 613.28
Износ

Сите омилени икони за игри на вашето дете се прикажани на овој сјај-во-темното мешавина на миксови на ниво на игри во торба. Одликувајќи се со забавен асортиман на опрема за игри како контролори, копчиња и тастатури, заедно со фразата „Ниво нагоре“, од кои многу се оживуваат кога ќе излезат светлата! Графиките се печатат во светли нијанси на сина, зелена, бела, црвена и жолта боја на темно сина позадина. Утешителот се свртува на печатење на сите копчиња на истата темно сина позадина. Координатниот лист сет се одликува со контури на истите икони отпечатени во црвена, жолта, зелена и сина боја на бело тло. Оваа класична комбинација на бои ќе го надополни скоро секој декор на простории. Сите компоненти се изработени од 100% четкан полиестер микрофибер за да го задржите вашето дете пријатно цела ноќ и ткаенината со лесна грижа ќе направи миење и сушење на ветре за вас. Пополнете го изгледот со координативните нивоа на прозорецот и завесата за туширање (секоја се продава одделно). Комплетен сет вклучува удобност, 2 шами (1 во сет близнаци), рамен лист, вграден лист и 2 стандардни перници (1 во сет близнаци). Светла, весела играчка мотив за постелнина со сјај-во-темни акценти за вашиот мал обожавател на видео игри. Изградба на четкани микрофибер за мекост и издржливост. Реверзибилниот дизајн нуди два погледи во еден забавен сет за постелнина. Целосно еластизиран вграден лист за тесно вклопување на вашиот душек. Душек со длабоки близнаци или 14 ”полни и кралица душеци. Машинско миење и суво, отпорни на избледени, отпорни на брчки и отпорни на пилули. Пополнете го изгледот со координативните панели за прозорци и завесата за туширање (продадено одделно).

R

Им се допаѓа и на купувачите