.

.

Vestетва ја прилепува салатата со чипови чипота

Vestетва ја прилепува салатата со чипови чипота

DEN 44.48
Износ

Напивки за салата чипотиле зелени грашок крцкави. Сертифицирани врвови за салата без глутен, зелени грашок, чипови. Крцкаво печено. Ароматизирани крцкави. Сертифициран без глутен. Природно без глутен. Свежо одбрана добрина. 100% вкусно! Ново! Вегетаријанска пријателска. Крцкајте подобро! Природно подобрата салата за салата започнува со грашок како прва состојка. Се пече за крцкава криза и додава растителни протеини во вашите супи и салати - или искористи закуска веднаш од торбата! Изработка на закуски од 1949 година. Обидете се со сите три! Chipotle на салата; путер од лук; Италијанска билка. Terracycle : рециклирајте ме.

R

Им се допаѓа и на купувачите