.

.

Спакувана забава „Смешно зајаче“ бело почувствувано велигденска лента за глава, розово и бело, 1 парчиња

Спакувана забава „Смешно зајаче“ бело почувствувано велигденска лента за глава, розово и бело, 1 парчиња

DEN 295.84
Износ

Прескокнете во некои забавни овој Велигден со овие уши за зајаче исполнети со конфети што ги дизајниравме. Совршен додаток за кој било велигденски собир или пролетна прослава се овие забавни уши за зајаче за носење, кој некој е сигурен дека ќе ги сака. Уживајте во вашиот шарен празник со оваа симпатична лента за глава. Димензија : 9in ширина*10''in долго. Спакувана забава. Зајак од глава. Шарена мешавина од конфети. Бела лента за глава со розово уво. Повеќебојно. Димензија : 9in ширина*10''in долго. За спакуваната забава : Спакуваната забава ја прави секојдневната забава со своите уникатни и искуствени производи дизајнирани во Остин, Тексас. Womanена во сопственост и инспирирана од светли бои, бескрајни конфети и идејата за славење на малите работи во животот (од половина роденден до последниот француски СРЈ) сите го прават овој бренд позитивна и забавна сила што луѓето ја запознаа и сакаат. Со посветено следење на забавни девојчиња и познати личности на социјалните мрежи, спакуваната забава верува дека е доволно kindубезна за да ја сподели забавата со другите и да биде доволно уверен за да го направи вашиот сопствен живот забава секој ден. Измешајте и совпаѓајте со кој било од производите преку колекциите на спакуваната забава за да создадете свој свет на забава.

R

Им се допаѓа и на купувачите