.

.

Панталони за машки костуми

Панталони за машки костуми

DEN 2.33
Износ

Добијте основно во кариерата кога ќе ги купите панталоните за машки костуми на Georgeорџ. Направено од привлечна ткаенина од поли-мешавина и со рамен фронт дизајн, овие класични панталони за мажи на Georgeорџ се одлични основи за секоја канцеларија и за секоја формална манифестација. Направени преку седиштето и бутот, машките пантолони на рамни предни ви даваат опции за облекување кои го одржуваат вашиот стил соодветен и подготвен за конференциски простории. Наменето за повеќекратни намени, оваа разноврсна панталона е задолжителна за гардеробата на секој човек. Со флексибилна функција, класичното вклопување на панталоните за машки костуми на Georgeорџ значи лесен професионализам во текот на целиот ден. Со традиционален дизајн со четири џеб, машките пантолони со рамен предни ви даваат многу простор да ги чувате вашите дневни најважни работи и да создадете силна силуета за работните денови и викендите. Со табулаторот со копче и летање со патент, можете да се потпрете на овие машки панталони за да ги покриете вашите поконзервативни модни потреби. Спарете ги со костумска јакна или спортски блејзер за канцеларија. Панталони за машки костуми на Georgeорџ : Полиестер мешавина рамен предниот дел се спротивставува на брчките 2 предни џебови 2 џебови на заварување со копчиња за затворање на копчињата за појас на јазиците, патент од половината, летаат само.

R

Им се допаѓа и на купувачите