.

.

Miaенски Карат Карат Т.В. Дијамант 14kt жолто злато алтернативна станица

Miaенски Карат Карат Т.В. Дијамант 14kt жолто злато алтернативна станица

DEN 1.00
Износ

Azzез ја подготви вашата облека со овој алтернативен бенд на Миабела Дијамант. Изработено во бујно жолто злато, има шест кружни, дијаманти поставени со отворено во станица дизајн наизменично со 12 дијаманти поставени од кругови, поставени од г. Полиран на брилијантен сјај, овој гламурозен прстен е безвременски додаток на секоја колекција на накит. Координирајте ја оваа станица бенд со која било обична или деловна облека и изгледајте зачудувачки. Направено во 14 кт жолто злато. 1/4 ct. Т.В. Дијамант. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I2-I3. Пав и камења поставени од пит. Ширина на опсегот : 1,1мм. Алтернативен стаден бенд. Април Април. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите