.

.

Полна месечина сите третмани со кучиња од природно човечко одделение, колбаси од пилешко јаболко, оз

Полна месечина сите третмани со кучиња од природно човечко одделение, колбаси од пилешко јаболко, оз

DEN 1.00
Износ

Без разлика дали вашиот најдобар пријател со четири нозе е со големина на пит, гигант или некаде помеѓу нив, тој ќе го сака вкусниот вкус на колбасите од пилешки јаболка. Овие вкусни третмани се одлични за обука, или само покажуваат колку ги сакате. Направени со вистински јаболка што можете да ги видите, и нема полнила како пченка, пченица или соја, овие месни третмани се сигурни дека ќе ја направат опашката на вашето кученце и да се насмеете. Третмани за кучиња од човечко одделение.

R

Им се допаѓа и на купувачите