.

.

Време и вистинска маица за породилно јазол за време на време

Време и вистинска маица за породилно јазол за време на време

DEN 512.16
Износ

Флетер ракави и предниот дел на јазолот им даваат стилски детали на време и породилната маица на Тру. Дизајнирано да ја смести вашата промена на фигурата, оваа лесна облека изгледа сензационална со слаби фармерки или џоги. Симпатична и удобна, ова е совршен избор за вашата бременост и пошироко. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Опуштено. Дефект : V-врат. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки ракави за треперење. Џебови : Ништо. Карактеристики : детали за предните детали; јазол детали за предниот дел. Јазол предна маица за жени од време и Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите