.

.

Супер меки фланели кошули на Georgeорџ и големи мажи, 2 пакувања

Супер меки фланели кошули на Georgeорџ и големи мажи, 2 пакувања

DEN 2.67
Износ

Машки стил направен за секојдневни моменти и целодневно носење од работни денови до викенди. Тука е со оваа двојна супер-мека фланелна кошули од Georgeорџ. Изработена во удобна мешавина од памук со четкана ткаенина и меко чувство, овие кошули за мажи се разноврсен додаток на вашата гардероба и пар со омилените фармерки и патики за целосен изглед. Исклучиво на. Материјал : 55% памук/45% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 кошули. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : точка. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долго. Ockебови : 2 џебови од градите со копче. Карактеристики : Дизајн на супер-меки фланели. Машки супер меки фланели кошули од Georgeорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите