.

.

Чудо на нација Девојки за девојки со долг ракав маица, големини 4- & плус

Чудо на нација Девојки за девојки со долг ракав маица, големини 4- & плус

DEN 224.00
Износ

Додадете дополнителна сложеност во нејзините обични денови со графички мета од Wonder Nation! Супер слатка, супер-мека, оваа маица сигурно ќе стане омилена брза. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : деколте на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Амблем маица за девојчиња од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите