.

.

Месо за ручек со голема вредност сланина, Оз може

Месо за ручек со голема вредност сланина, Оз може

DEN 175.68
Износ

Одличните оброци започнуваат со одлични состојки, а месото со вкус на сланина со ароматизирана од сланина се вклопува во таа сметка. Ова разноврсно месо за ручек може да се подготви неколку начини да се вклопи во речиси секој оброк- испечете го во рерна, тавајте го, ставете неколку парчиња во микробранова печка за брза закуска, или да го фрлите на скара, тоа е Сеопфатна прилагодлива состојка. Одлично е избркано со јајца за третман на појадок, скромен помеѓу две парчиња леб со зелена салата и домат за срдечен сендвич или се додава во тепсија за малку дополнителен омф. Ова месо со конзервирано ручек со вкус на сланина е совршен додаток за кампување. Додадете малку вкус на сланина на кој било оброк со голема вредност со вкус на месо со вкус на месо. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Месо за ручек со одлична вредност, со вкус на сланина, 12 мл : месо со конзервирано ручек со зачинет со сланина. Додаден вкус на чад. Направено со свинско месо. Одлично топло или ладно. Совршен за кампување.

R

Им се допаѓа и на купувачите