.

.

Главни мрежи за внатрешен двор со Вентворт со Османлии

Главни мрежи за внатрешен двор со Вентворт со Османлии

DEN 7999.84
Износ

Овој сет за слободно време е совршен додаток на нашите координативни трпезарии, разговор или бистро сетови. Сетот за слободно време на Вентворт со пет парчиња вклучува две столчиња, две Османлии и странична маса. Столчињата се дизајнирани со декоративни детали за грбот. Во кадифните перници се карактеризираат со копче затегнати назад заедно со заоблен врв за совршен допир за завршна обработка. Перниките се самоуправувачки, исклучително удобни и имаат табулатори на Велкро за брзо чистење и без проблеми. Рамките за столици се издржливи и се тестирани за да соберат до 250 фунти. Сите рамки се конструирани со употреба на челик обложен во прав за да се спротивстават на 'рѓа. Таблетата е изработена од калено стакло за безбедност и рамката заедно со рамките на столчињата е завршена во мат чикаго јаглерод финиш со тригодишна гаранција. Овој сет е одличен додаток на секоја област за живеење на отворено. Седнете, опуштете се и ставете ги нозете нагоре! Главни поставувања 5 компјутерски сет за слободно време.

R

Им се допаѓа и на купувачите