.

.

Време и вистинска женска маица за кратки ракави за породилно време

Време и вистинска женска маица за кратки ракави за породилно време

DEN 1.67
Износ

Главен дел во секоја сезона, времето и породилното маица на Tru беше дизајнирана со стил и удобност во умот. Лизгајте го и уживајте во мекото чувство и вклопување во пријателство. Оваа маичка прави одличен слој под јакна или кардиган или оставете го да светне соло. Исклучиво на. Материјал : 92% рециклиран полиестер/8% спандекс; Средна Хедер Греј : 76% рециклиран полиестер/16% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Полу-опремено. Дефект : V-Neckline. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Џебови : Ништо. Карактеристики : Супер-мека. -Сакајте за жени од време и вистинито.

R

Им се допаѓа и на купувачите