.

.

Модерна цветна ливче ботаничка апстрактна графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

Модерна цветна ливче ботаничка апстрактна графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

DEN 460.80
Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x-во-големи : 30 x 1,5 x 40 преголеми : 36 x 1,5 x 48. Уметнички дела се однесуваат на : Цвет, модерен, апстрактна, цветна. Дизајн од Ема Кетрин Дебс. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или креветска соба.

R

Им се допаѓа и на купувачите