.

.

Womenенски плус големина цврста лента за влечење на половината Капри

Womenенски плус големина цврста лента за влечење на половината Капри

DEN 1.33
Износ

Подвлечете се со ленено/рајон на маслинката на Capri-Soldid Olенски плус со големина, Capri Pant е дизајниран за удобност и стил, со опуштено ласкаво вклопување. Еластична лента за влечење на половината, функционална џебна џебна џеб и џебови од закрпи, 21 "Inseam хитови веднаш под коленото. Совршено за попладне низ градот, а потоа надвор за вечера. Еластична половината за влечење. 21 "inseam. машинско миење.

R

Им се допаѓа и на купувачите