.

.

Машки опуштен тексас столар Jeanан

Машки опуштен тексас столар Jeanан

DEN 367.52
Износ

Оригинален дикис ED1993thk Машки опуштен тексас столар Jeanан 100% памук, затворање на копчето за тактики, U форма BK PKT, двојна алатка PKT, Hammer Loop Ginuine Dickies машки опуштени столарски фармерки : памук. Затворање на копчињата. U обликувајте го џебот на задниот дел. Двоен џеб за алатки. Јамка на чекан. Машинско миење ладно.

R

Им се допаѓа и на купувачите