.

.

Ournourneуни колекција женски арели удобна пена широка ширина посочена со пети петици на глуждот на глуждот

Ournourneуни колекција женски арели удобна пена широка ширина посочена со пети петици на глуждот на глуждот

DEN 1119.84
Износ

Колекцијата Arely Bootie од Gournee е совршен додаток за скоро секоја есенска облека. Со зашилен пети и лесен во патент, овој бута со петици со потпетици е и софистициран и шик. Bootie е направен од мека веганска кожа и има 4 mm Tru Comfort Foam ™ Insole и подножје со широка ширина за дополнителна удобност. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : потпетица за маче. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 6 инчи. Врвен обем : 11 инчи. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Глужд.

R

Им се допаѓа и на купувачите